Вакансії

Центр підтримки підприємців у зв’язку із розширенням спектру послуг формує нову команду ПРОФЕСІЙНИХ КОНСУЛЬТАНТІВ.

Наша мета надати висококваліфіковані та не стандартні послуги для наших клієнтів. Давати клієнту більше, ніж він очікує.

Ми дуже цінуємо досвід консультантів, що вже відбулися, а також вітаємо амбітність і прагнення рости консультантів-початківців і запрошуємо в нашу команду

За якими напрямами ми запрошуємо кандидатів:

– Побудова відділу продажу під ключ
– Налаштування бізнес-процесів на підприємстві
– Побудова системи управління якістю на підприємстві
– Налаштування управлінням підприємства для власника на основі “автопілота”

Основні вимоги, які ми висуваємо до консультантів:

– це перш за все вміння працювати самостійно в рамках проектів, спираючись на наявний досвід і на ті знання та методологію, яку кандидат отримає від нашого Центру.

– вміння вивчити існуючу у клієнта ситуацію та намітити необхідні заходи для її покращення (уміння збирати та критично аналізувати інформацію, ідентифікувати всі аспекти проблеми, а потім розробляти практичні заходи для покращення ситуації, використовуючи власну уяву та творчість);

– готовність та здатність встановлювати відносини співробітництва з клієнтом, отримувати його згоду на зміни та компетентно сприяти їх впровадженню (уміння легко налагоджувати контакти з людьми, розуміння факторів, що сприяють та перешкоджають впровадженню змін, здатність долати опір та доводити правоту власної позиції);

– працювати на результат у незнайомій обстановці та під тиском (навички пристосування до умов кожної нової клієнтської організації, і, з іншого боку – вміння не піддаватися тиску стереотипів, що склалися в ній, та опору нововведенням).

– навички взаємодії з людьми – вміння слухати та чути, техніки постановки питань, навички ведення групових дискусій, надання зворотного зв’язку тощо.
Вітаються такі професійні знання та вміння:

– теорія організації та управління, а також технологій та методів підготовки та здійснення консультаційних процесів

– Проведення організаційної діагностики.

– Вироблення рішень проблем організацій, втілення в життя цих рішень.

– теорія організації та управління, а також технологій та методів підготовки та здійснення консультаційних процесів

– Вузькопрофільні знання та вміння, що відносяться до якоїсь однієї дисципліни – економічними, правовими, соціологічними та ін.знаннями.

Безумовно, ми будемо враховувати вашу спеціалізацію і тому розглядатимемо в якому проекті ви зможете відбутися як найперспективніший консультант.

Ми розуміємо та вітаємо, що кожен консультант – це насамперед індивідуальність (і це заохочуватиметься індивідуальною мотиваційною програмою).

Приєднуйтесь до нашої дружньої команди! Зателефонуйте +38(067) 650 20 44 і запишіться на співбесіду прямо зараз.