Вартість ISO 14001

 

Вітаємо!

Вартість сертифікації на відповідність стандарту ISO 14001 індивідуальна, та залежить від багатьох факторів, таких, як кількість співробітників, виробничих майданчиків, процесів виробництва (послуг), сфери діяльності, якості розроблених стандартів і т. д.

Для загального представлення вартості сертифікації в системі ISO 14001 ви можете використовувати таблицю, наведену нижче.

Звертаю вашу увагу на те, що назвати більш точну вартість сертифікації або розробки системи управління якістю складно. Це як ніби ви замовляєте будівництва будинку, але підрядник не знає, ні висоту, ні Матеріали, ні терміни побудови будинку.

Якщо вас цікавить більш точний прорахунок , нам необхідно краще познайомитися з вами. Для цього, будь ласка, заповніть (хоча б частково) ЗАЯВКУ і надішліть нам на електронну пошту cost@iso.kiev.ua. Вислана заявка є суто інформаційним матеріалом для аналізу вашого підприємства і складання кінцевої суми сертифікації в ISO 14001 і не є вашою згодою на проведення нами будь-яких платних і безкоштовних додаткових послуг, крім оцінки вартості сертифікації в системі ISO 14001, а вся інформація розцінюється як конфіденційна, і не підлягає іншій обробці. Вартість сертифікації на відповідність стандарту ISO 14001.

Для інтегрованих систем (кілька стандартів відразу), наприклад ISO 9001+ISO 14001 передбачені суттєві знижки.

Додаткові послуги, такі як сертифікат іноземною мовою залежать від ваших побажань.

Оплата відбувається будь-яким зручним для вас способом. У разі безготівкового розрахунку зверніть увагу на те, що наша компанія знаходиться на спрощеній системі оподаткування юридичних осіб 10%.  Після сертифікації Ви отримуєте:

  • Сертифікат відповідності.
  • Ліцензійну угоду на використання знаку сертифікації.
  • Звіт про аудит.
  • Протоколи нарад при аудиті.
  • Керівництво по якості.
  • Обов’язкові методики.
  • Накази по підприємству та інше
  • Бухгалтерські документи (при безготівковому розрахунку).

* При розрахунку термінів отримання врахуйте, що робота починається тільки після того, як Ви надішлете всі необхідні для сертифікації документи (див. розділ «НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ») і оплатіть послуги сертифікації.

Для замовлення дзвінка введіть будь ласка ваші контактні дані: